Turnus D (27.07.2020 - 31.07.2020)

D1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Ledové království“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Evča Pařenicová

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

D2 - Lego příběh (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Vendy Foukalová + Kuba Mádr

Tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

D3 - Korálkování (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Gabča Lhotská + Kačka Reichová

Tábor je zaměřen na kreativní práce, především s korálky - výroba náušnic, náramků, řetízků a jiných dekorací, a na různé styly jejich vyhotovení, kterým se pak děti mohou dále věnovat ve volném čase. Tábor je zaměřen na rozvoj jemné motoriky, smysl pro detail a především fantazii. Pro děti budou dále připravené i různé soutěžní, námětové a pohybové hry. Všechny výrobky si děti budou moci odnést domů. Součástí tábora bude celodenní výlet.

D4 - Míčové hry (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Natálka Zemánková + Domča Handlová

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, folbal…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost.) V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena