Turnus E (10.08.2020 - 14.08.2020)

E1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Kouzelná školka“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Terka Štefková

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

E2 - Piráti z Karibiku (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Gabča Lhotská + Terka Šterclová

Tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

E3 - Cyklo týden (8 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Jirka Ludwig + Martin Keňa

Obsahem tohoto tábora budou každodenní výjezdy po okolí města Šternberk s využitím přilehlých cyklostezek. Výlety budou přiměřeny věku a schopnostem dětí. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet. Cyklo program doplní pohybové hry, soutěže a výtvarné aktivity.

E4 - Aerobic (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Domča Handlová

Sportovní tábor, jehož hlavní náplní bude cvičení aerobiku pod vedením Domči Handlové. Stranou nezůstanou ani další sportovní či výtvarné aktivity. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Součástí tábora bude celodenní výlet.

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena