Turnus F (17.08.2020 - 21.08.2020)

F1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Šmoulové“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Evča Pařenicová

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

F2 - Mimoni (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Anežka Marghodová + Vojta Nevřala

Tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

F3 - Šikulové (6 – 15 let)

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
Cena: 1300Kč
Lektor: Kačka Ondráčková

Hlavní součástí tábora budou více či méně známé výtvarné a tvořivé techniky. Děti se seznámí s vitrážovou malbou na sklo, vyzkouší si techniku decoupague, budou malovat textilními barvami na látkové tašky…apod. V rámci tohoto programu budou hrát děti rovněž kolektivní hry a realizovat nejrůznější soutěže. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

F4 - Roztančené léto (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Domča Handlová

Pod vedením tanečního lektora si děti vyzkouší různé druhy tanců a zábavnou formou se s nimi seznámí (např. moderní tanec, disco, dance, hip hop, zumbu či scénický/ výrazový tanec). Děti se naučí správnému držení těla, správnému dýchání, spolupráci v týmu. Celý program bude přizpůsobený dispozicím dětí. Tančit budeme v prostorách tělocvičny na ZŠ Dr. Hrubého v zrcadlovém sále, ale také venku pod širým nebem. Těšit se můžete na závěrečné vystoupení, které v rámci této specializace děti a instruktor připraví. Součástí tábora bude celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena