Turnus B (06.07.2020 - 10.07.2020)

B1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Tlapková patrola“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Terka Šterclová

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

B2 - Jak vycvičit draka (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Zdenča Kašparová + Anežka Margholdová

Tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

B3 - Roztančené léto (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Maruška Slimaříková + Verča Slimaříková

Pod vedením tanečního lektora si děti vyzkouší různé druhy tanců a zábavnou formou se s nimi seznámí (např. moderní tanec, disco, dance, hip hop, zumbu či scénický/ výrazový tanec). Děti se naučí správnému držení těla, správnému dýchání, spolupráci v týmu. Celý program bude přizpůsobený dispozicím dětí. Tančit budeme v prostorách tělocvičny na ZŠ Dr. Hrubého v zrcadlovém sále, ale také venku pod širým nebem. Těšit se můžete na závěrečné vystoupení, které v rámci této specializace děti a instruktor připraví. Součástí tábora bude celodenní výlet.

B4 - Týden sportovních her (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Gabča Lhotská + Vilda Kadlík

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, folbal…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost.) V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena