Turnus C (20.07.2020 - 24.07.2020)

C1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Z pohádky do pohádky“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Domča Handlová

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

C2 - Shrekovo dobrodružství (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Gabča Lhotská + Vilda Kadlík

Tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

C3 - Týden sportovních her (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Vendy Foukalová + Kuba Mádr

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, folbal…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost.) V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

C4 - Šikulové (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Natálka Zemánková + Evča Pařenicová

Hlavní součástí tábora budou více či méně známé výtvarné a tvořivé techniky. Děti se seznámí s vitrážovou malbou na sklo, vyzkouší si techniku decoupague, budou malovat textilními barvami na látkové tašky…apod. V rámci tohoto programu budou hrát děti rovněž kolektivní hry a realizovat nejrůznější soutěže. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena