Privátní výuka lyžování

Privátní výuka lyžování a snowboardingu

Nabízíme privátní výuku lyžování a snowboardingu. Zaměřujeme se na výuku dětí a jejich první krůčky na lyžích či snowboardu. Výuka je realizována zkušenými instruktory a je vedena efektivní a zábavnou formou. Naším cílem jsou spokojené a šťastné děti, které se budou k zimním sportům rádi vracet.

Pracujeme samozřejmě i se staršími dětmi a dospělými osobami na zdokonalení jejich lyžařských a snowboardových dovedností. Snowboardistům nabízíme výuku základů freeridingu a freestyle.

Naším domovským střediskem je Ski areál Kraličák v Hynčicích pod Sušinou. Výuku jsme po dohodě samozřejmě schopni realizovat i v jiných střediscích.

V rámci výuky nabízíme i pronájem soukromé chaty v Hynčicích pod Sušinou. Chata se nachází přímo na okraji sjezdovky a krásným výhledem na údolí Hynčic. Můžete tak spojit výuku vašich dětí s vlastním lyžováním a romantickým pobytem na horské chatě.


Poptávka

Pokud vás zaujala jedna či více z nabídky našich činností a uvažujete o využití služeb Agentury2G, můžete použít rychlý poptávkový formulář.

Captcha code

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena