Turnus A (04.07.2022 - 08.07.2022)

A1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Sněhurka a 7 trpaslíků“

Cena: 2490Kč
Lektor: Barča Davidová

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor dle známé pohádky: „O Sněhurce a sedmi trpaslících“. Je určen dětem předškolního věku. Hlavní náplní jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Součástí programu je dopolední výlet v rámci našeho města. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí.

A2 - Cesta kolem světa – (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Denisa Mentlíková + Kristýnka Neumannová

„Cesta kolem světa“ je tematicky motivovaný, všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu je široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

A3 - Týden sportovních her (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Natka Dohnalová + Terka Blažková

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, fotbal…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost. V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

A4 - Šikulové (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Leňa Kalinová + Zdeňa Kalina

Tábor „Šikulové“ je motivován známým dětským pořadem z televizní obrazovky. Hlavním programem budou činnosti výtvarného a tvořivého charakteru. Děti si vyzkouší více či méně známé výtvarné techniky. V rámci tohoto tábora budou děti nejenom tvořit, ale také sportovat, hrát kolektivní hry a realizovat nejrůznější soutěže. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena