Turnus B (18.07.2022 - 22.07.2022)

B1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Máša a medvěd“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Nela Adámková

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor dle známé pohádky: „Máša a medvěd“. Je určen dětem předškolního věku. Hlavní náplní jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Součástí programu je dopolední výlet v rámci našeho města. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí.

B2 - Pevnost Boyard (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Natka Dohnalová + Julča Zatloukalová

„Pevnost Boyard“ je tematicky tábor motivovaný známou televizní soutěží. Jedná se o všeobecně zaměřený program, jehož součástí jsou výtvarné, hudební i pohybové činnosti. Děti budou v průběhu týdne soutěžit a hrát kolektivní či společenské hry. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

B3 - Týden pohybových aktivit (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Lenka Mušková + Eliška Střítezská

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou pohybových aktivit a sportovních her (vybíjená, volejbal, florbal, fotbal…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost.) V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

B4 - Roztančené léto (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Kača Reichová

Pod vedením tanečního lektora si děti vyzkouší různé druhy tanců a zábavnou formou se s nimi seznámí (např. moderní tanec, disco, dance, hip hop, zumbu či scénický/ výrazový tanec). Děti se naučí správnému držení těla, správnému dýchání, spolupráci v týmu. Celý program bude přizpůsobený dispozicím dětí. Tančit budeme v prostorách tělocvičny na ZŠ Dr. Hrubého v zrcadlovém sále, ale také venku pod širým nebem. Těšit se můžete na závěrečné vystoupení, které v rámci této specializace děti a instruktor připraví. Součástí tábora bude celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena