Turnus D (08.08.2022 - 12.08.2022)

D1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Z pohádky do pohádky“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Nela Adámková

Mini klubík s názvem „Z pohádky do pohádky“ je motivovaný nejznámějšími dětskými pohádkami. Je určen dětem předškolního věku. Hlavní náplní jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Součástí programu je dopolední výlet v rámci našeho města. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí.

D2 - Madagaskar (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Lenka Mušková + Natálka Černocká

„Madagaskar“ je tábor motivovaný známou animovanou pohádkou pro děti. Jedná se o všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

D3 - Týden sportovních her

Cena: 1990Kč
Lektor: Lukáš Grégr + Kristýna Grégrová

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, fotbal…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost.) V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

D4 - Korálkování (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Gabča Lhotská + Julča Zatloukalová

„Korálkování“ je výtvarný tábor, kde se děti naučí pod vedením instruktora vyrábět nejrůznější šperky z korálků. V rámci tohoto tábora budou děti nejenom tvořit, ale také sportovat, hrát kolektivní hry a realizovat nejrůznější soutěže. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena