Turnus E (15.08.2022 - 19.08.2022)

E1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Prasátko Pepina“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Nela Adámková

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor dle známé dětské pohádky: „Prasátko Pepina“. Je určen dětem předškolního věku. Hlavní náplní jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Součástí programu je dopolední výlet v rámci našeho města. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí.

E2 - Shrekovo dobrodružství (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Denisa Mentlíková + Natálka Černocká

„Shrekovo dobrodružství“ je tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách :-) Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

E3 - Olympijské hry (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Míša Kořínková + Míša Horáková

Největší sportovní svátek v podobě Olympijských her poprvé v programu našich táborů. Týden plný soutěží a her doplní výtvarné aktivity a mnoho dalších činností. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

E4 - Šikulové (6 – 15 let)

Cena: 1990Kč
Lektor: Gabča Lhotská + Terezka Blažková

Tábor „Šikulové“ je motivován známým dětským pořadem z televizní obrazovky. Hlavním programem budou činnosti výtvarného a tvořivého charakteru. Děti si vyzkouší více či méně známé výtvarné techniky. V rámci tohoto tábora budou děti nejenom tvořit, ale také sportovat, hrát kolektivní hry a realizovat nejrůznější soutěže. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena