Turnus A (17.07.2023 - 21.07.2023)

A1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Šmoulové“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Valča Horáková

Mini klubík je tématicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je dopolední výlet.

A2 - Honba za pokladem (6 – 15 let)

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
Cena: 2190Kč
Lektor: Barča Davidová + Tomáš David

Honba za pokladem je tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu je široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

A3 - Olympijské hry (6 – 15 let)

Cena: 2190Kč
Lektor: Míša Horáková + Míša Kořínková

Největší sportovní svátek v podobě Olympijských her v programu našich příměstských táborů. Děti budou rozděleny do týmů, ve kterých si navzájem poměří své síly. Čeká je týden plný soutěží a her, které doplní nejen výtvarné aktivity ale i mnoho dalších činností. Na závěr bude slavnostní zakončení s předáním medailí. Tábor je vhodný pro holky i kluky. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

A4 - Korálkování (6 – 15 let)

Cena: 2190Kč
Lektor: Gabča Lhotská + Nelča Cicková

Tábor je zaměřen na kreativní činnosti, především pak práci s korálky. Děti se naučí vyrábět náušnice, náramky, řetízky a jiné korálkové dekorace. Těmto činnostem se pak mohou věnovat dále ve svém volném čase. Cílem tábora je rozvoj jemné motoriky, fantazie a smysl pro detail. Pro děti jsou dále připravené i různé soutěžní, námětové a pohybové hry. Všechny výrobky si děti budou moci odnést domů. Součástí tábora je celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena