Turnus B (24.07.2023 - 28.07.2023)

B1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Mimoni“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Katka Ondráčková

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je dopolední výlet.

B2 - Pevnost Boyard (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Barča Davidová + Naty Černocká

Pevnost Boyard je všeobecně zaměřený tábor motivovaný známou televizní soutěží. Součástí programu bude široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Program je vhodný pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

B3 - Týden sportovních her (6 – 15 let)

Cena: 2190Kč
Lektor: Kristýna Grégrová + Zdeňa Kalina

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou pohybových aktivit a sportovních her (vybíjená, volejbal, florbal, fotbal, ringo …aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost. V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

B4 - Tanec a aerobic (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Danuška Handlová + Peťa Foukalová

Pod vedením lektora si děti vyzkouší různé druhy tanců a stranou nezůstane ani sportovní aerobic. Děti se naučí správnému držení těla, správnému dýchání, spolupráci v týmu. Celý program bude přizpůsobený dispozicím dětí. Tančit budeme v zrcadlovém sále na ZŠ Dr. Hrubého, ale také venku pod širým nebem. Těšit se můžete na závěrečné vystoupení, které vznikne pod vedením našich lektorů. Součástí tábora je celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena