Turnus C (07.08.2023 - 11.08.2023)

C1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Příběh hraček“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Hanka Tomášková

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora bude celodenní výlet.

C2 - Harry Potter (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Valča Horáková + Nelča Cicková

„Harry Potter“ je všeobecně zaměřený tábor motivovaný dle známého filmu o dobrodružství mladého kouzelníka. Součástí programu tábora je nabídka činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Aktivity jsou vhodné pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

C3 - Týden sportovních her (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Jolča Švestková + Zdeňa Kalina

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, fotbal, ringo…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost.) V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

C4 - Šikulové (6 – 15 let)

Cena: 2190Kč
Lektor: Kačka Reichová + Naty Černocká

„Šikulové“ je tábor vhodný pro všechny tvořivé a výtvarně zaměřené děti. V programu děti poznají méně či více známé výtvarné techniky. Vyzkouší si vitrážové malování na sklo, seznámí se s technikou decoupague, nazdobí si textil speciálními barvami…apod. V rámci tohoto programu budou hrát děti rovněž kolektivní hry a realizovat nejrůznější soutěže. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena