Turnus D (14.08.2023 - 18.08.2023)

D1 - MINI klubík (4 – 6 let) – „Scooby Doo“

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Nelča Adámková

Mini klubík je tematicky motivovaný tábor pro děti předškolního věku. Součástí tábora jsou činnosti výtvarného, hudebního a pohybového charakteru přiměřené věku a schopnostem dětí. Tábor je vhodný pro malé holčičky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je dopolední výlet.

D2 - Piráti (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Kája Neumannová + Honza Forst

Tematicky motivovaný všeobecně zaměřený tábor. Součástí programu bude soutěžní klání o získání pokladu. V nabídce tábora je široká škála činností výtvarného, hudebního a pohybového charakteru, soutěží a kolektivních her. Všechny činnosti jsou vhodné pro holky i kluky. Cílem tábora je rozvoj dětí po všech stránkách. Program bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

D3 - Týden sportovních her (6 – 15 let)

Cena: 2190Kč
Lektor: Lenka Mušková

V tomto týdnu se děti seznámí se širokou škálou sportovních míčových i kolektivních her (vybíjená, volejbal, florbal, fotbal, ringo…aj.) Naučí se manipulaci s míčem, zlepší tak svou koordinaci a celkovou obratnost. V programu budou rovněž zahrnuty výtvarné aktivity, kolektivní hry a soutěže. Tábor je vhodný pro holky i kluky a bude upravován dle potřeb dětí a aktuálního počasí. Součástí tábora je celodenní výlet.

D4 - Roztančené léto (6 – 15 let)

REGISTRACE UZAVŘENA
Lektor: Denisa Mentlíková + Naty Kráčmarová

Pod vedením tanečního lektora si děti vyzkouší různé druhy tanců.(Např. moderní tanec, disco, dance, hip hop, zumbu či scénický/ výrazový tanec). Cílem tábora je podpořit pohybový rozvoj dětí, správné držení těla, dýchání a spolupráci v týmu. Celý program bude přizpůsobený dispozicím dětí. Tančit budeme v prostorách tělocvičny na ZŠ Dr. Hrubého v zrcadlovém sále, ale také venku pod širým nebem. Těšit se můžete na závěrečné vystoupení, které vznikne pod vedením našich lektorů. Součástí tábora je celodenní výlet.

Přihláška na letní tábor

Turnus
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Zdravotní pojišťovna dítěte
Ulice a čp.
Město a PSČ
Telefonní číslo
E-mail
Dítě bude odcházet
Čas odchodu
Dítě je
Požaduji potvrzení účasti pro pojišťovnu
Poznámky ke zdravotnímu stavu dítěte
Captcha code
Souhlasím se všeobecnými podmínkami Příměstských táborů Šternberk s Agenturou 2G.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zveřejněním fotografií z táborů na stránkách www.agentura2g.cz a našem facebooku .

+420 604 777 650

agentura2G.cz © 2013  Všechna práva vyhrazena